Николай Нанков, фейсбук Докато опонентите ни продължават да рушат доверието в

...
Николай Нанков, фейсбук Докато опонентите ни продължават да рушат доверието в
Коментари Харесай

Нанков: Удължихме срока за регистрация на кладенци до 2039 г., няма да въвеждаме нови данъци и такси

Николай Нанков, фейсбук

 

Докато съперниците ни не престават да разрушават доверието в институциите с истеричното си държание и опити да конкурират:

 

- Киномания със “зимно кино ” на жълтите павета, в пленарна зала приехме доста значимо решение. 

 

- Окончателно с 14 години - до 2039 година, по мое и на сътрудници от болшинството предложение, беше продължен срокът за регистрация на  кладенците и сондажите. 

 

- Никакви водомери, налози и такси не се гласим да вкарваме - и този дълъг период изрично оборва сходни спекулации. Регистрацията ще е безвъзмездна и без непотребна бумащина.

 

- Целта е страната да може да сформира цялостна картина за размерите подпочвени води, техните местонахождения, количества и по този начин да бъде подкрепена от жителите във взимането на съответни решения в борбата с безводието. 

 

Именно сходни дейности демонстрират, че с общи старания ще позволяваме проблемите дълготрайно и стратегически. 

 

Към момента са регистрирани близо 450 000 кладенци. Благодаря на всички, които са подходили отговорно. 

 

Призовавам хората да бъдат дейни, с цел да преодолеем дейно проблемите със засушаването.

Източник: epicenter.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР